Podmínky převzetí

Dříve než...

-k Vám jeden nebo více z mých osmáku poputuje, je nutná  předběžná rezervace a složení rezervačního poplatku. Ten činí 25% celkové ceny osmáka. Rezervační poplatek musí být na účtě do 5 dnů od předběžné rezervace. V kladném případě je Vámi osmík již pevně zarezervovaný a tudíž pro něj nový domov už nehledám. Pokud do 5 dnů rezervační poplatek neuhradíte, osmák je opět volný a hledající nový domov. 

POZOR!!!

Složením rezervačního poplatku souhlasíte s tím, že pokud si převzetí osmáka rozmyslíte, nebude Vám vrácen a bude zaslán jako příspěvek na dobročinné účely(Druhá šance-Králičci a hlodavci v nouzi).


- Vám osmíka předám, budu chtít vidět, v jakém prostředí bude žít. Foto klece, vybavení, krmení... Je toho spousty,co bude prcek u Vás potřebovat a počáteční investice není tak malá, jakoby se mohlo zdát. Proto doporučuji obstarat si veškeré vybavení a být na 100 % připravení na příchod nového člena rodiny. V případě, nesplnění této základní podmínky, Vám osmák nebude předán do doby, než nebude splněna.

Možná se Vám zdají být tyto pravidla poněkud drsnější, ale dělám to v zájmu osmáků. Nejsem množitel a nepotřebuji tedy za každou cenu vydělat. 

V případě, že nejste odněkud poblíž, opravdu máte zájem o osmáka ode mně, a dělá Vám problém dostat se do Prahy, je možnost Vám jej po domluvě přivézt.